סורק צ'קים אלקטרוני

בסוף 2017 יצא חוק הסליקה האלקטרונית המאפשר לבתי עסק להפקיד צ'קים על בסיס שידור דיגיטלי מבלי להגיע לבנק.
כחלק מהחזון הטכנולוגי של חברת ריווחית ובשיתוף חברת G-and –S הספק האסטרטגי הגדול במדינה של ציוד אלקטרוני ושירותים בנקאיים דיגיטליים, אשר עובדים ישירות מול הבנקים, הקמנו עבורכם דרך קלה ויעילה לקליטת הצ'קים והפקדת הצ'קים דרך תוכנת ריווחית:
  • סורק הצ'קים יזין את פרטי הצ'ק במסך הקבלה\מס קבלה  – אין צורך בהקלדה ידנית של הצ'קים.
  • סורק הצ'קים יאתר ויסמן את הצ'קים להפקדה בצורה אוטומטית
  • רווחית תייצר קובץ הפקדה דיגיטלי עבור הבנק בו מתנהל חשבונכם, כך שאת הצ'קים ניתן לזרוק לפח לאחר השידור.

  וזה לא כל היתרונות של קורא צ'קים:

  • סורק צ'קים מאפשר חיסכון בעמלות ההפקדה בבנק.
  • באמצעות קורא הצ'קים ניתן לבצע הפקדות בכל שעה גם בשעות אחר הצהריים.
  • הדפסה והחתמה אוטומטית בגב הצ'ק חותמת היסב ובדיקת חשבונות מוגבלים מול בנק ישראל (אופצינאלי).

קורא צ'קים אלקטרוני מיועד ללקוחות המפקידים 20 צ'קים בחודש ומעלה. 

 
סורק צ'קים - קורא צ'קים


היתרונות של סורק צ'קים אלקטרוני בעסקסורק צ'קים אלקטרוני הוא פיתוח חדשני וחכם שמאפשר להמיר צ'קים העשויים מנייר להעברה בנקאית אלקטרונית ככל ההעברות הבנקאיות, מחשבון הלקוח אל חשבון החברה או בית העסק.
סורק צ'קים הופך, אפוא, את תהליך העברת הכספים למהיר יותר וחסכוני יותר וכל זאת לאחר תהליך אימות דיגיטלי מהימן ואמין.

סורק צ'קים אלקטרוני מתאים לחברות ועסקים שזקוקים לסריקות צ'קים מרובות, כאשר סורק צ'קים מסוגל לסרוק עשרות צ'קים בדקה בזריזות, בממשק משתמש ידידותי למשתמש, קל לתפעול, פשוט ונוח ועם רזולוציות סריקה איכותית. סורק צ'קים אלקטרוני מקשר בין עסקים לבין בנקים על מנת לעבד בצורה יעילה ואוטומטית עסקאות והוא כולל הן חומרה והן תוכנה שמעבדים ומנתחים את איכות העסקה בזמן אמת.
 

סורק צ'קים אלקטרוני הוא חלק ממהפכת הבנקאות העסקית הדיגיטליתעולם המסחר האלקטרוני ממשיך להתפתח במהירות ופותח צוהר לעוד ועוד הזדמנויות עסקיות עבור עסקים וחברות. התקדמות מבורכת זו לא הייתה אפשרית ללא טכנולוגיות חדשות המאפשרות ביצוע עסקאות אלקטרוניות והעברת כספים און ליין. כבר היום נערכות עסקאות אלקטרוניות בכל רחבי העולם במיליארדי דולרים מדי שנה ונראה שמגמה זו רק תלך ותתעצם, במיוחד כעת כאשר ניתן לעבוד עם סורק צ'קים אלקטרוני ומהיר.

עד לא מכבר כאשר דיברו על בנקאות אלקטרונית רובנו חשבנו על כך שיש לנו גישה של 24/7 לניהול חשבון הבנק האישי שלנו, גישה שמייתרת הצורך לגשת לטלר שיושב בבנק וחוסכת לנו הרבה מאוד זמן. אך בשנים האחרונות  בנקאות אלקטרונית היא הרבה יותר מכך. היא מאפשרת לעסקים, חברות, ארגונים ומוסדות לבצע מגוון רחב של פעולות בנקאיות עסקיות חשובות בצורה דיגיטלית ובטוחה, ומאז עבר חוק הסליקה האלקטרונית ניתן גם בישראל לסרוק צ'קים באמצעות סורק צ'קים אלקטרוני מתקדם.

למידע נוסף הקליקו כאן ושלחו לנו הודעה


 
מוצרים נוספים
אפשר לעזור?