בלוג

חתימה דיגיטלית – חותם של איכות

חתימה דיגיטלית, בדומה לחתימת כתב יד, היא ייחודית לכל חותם וחותמת והיא מאפשרת לבעלי עסקים וחברות לשלוח מסמכים ממוחשבים בצורה אלקטרונית. ובעידן שבו יותר ויותר ארגונים משתמשים במסמכים דיגיטליים לביצוע עסקאות ולצורך התקשרות עם לקוחות, ספקים ורשויות, חתימה דיגיטלית הפכה חיונית לכל עסק, ארגון או חברה. מסמכים דיגיטליים מפחיתים את התלות במסמכי נייר, מגנים על […]

24.07.2022

קופה רושמת מאפשרת שליטה בעסק מכל מקום ובכל זמן

קופה רושמת מאפשרת לחייב לקוחות ולעבד עסקאות במהירות רבה יותר, היא משפרת את הדיוק ומונעת מהתורים בקופות מלהצטבר. קופה רושמת ממוחשבת בנקודות מכירה (POS – Point Of Sales) תורמת להעצמת חוויית הקניה הכוללת של הלקוחות, ולצד חיסכון בזמן ובכסף – שילוב קופה רושמת בנקודות מכירה מקנה לבעלי עסקים, כמותכם, שליטה טובה יותר בניהול העסק כולו.קופה […]

29.05.2022

תוכנת הנהלת חשבונות שעושה יותר, בפחות!

תוכנת הנהלת חשבונות מציעה פתרון פשוט, מדויק, משתלם ומודולרי לניהול הפיננסי של עסקים וחברות והיא תאפשר לכם לתעד ולסווג עסקאות, לשלוח חשבוניות וקבלות ללקוחות, לנהל משכורות, לשדר דוחות לרשויות המס, לתקשר עם הבנקים, לנהל מלאי ולחולל דוחות ישירות בתוך מערכת. תוכנת הנהלת חשבונות תעניק לכם בהירות וגמישות והיא תעצים את השליטה שלכם בכספים ובהוצאות העסק.מעבר […]

17.05.2022

מאחורי כל עסק מצליח, עומדת מערכת שכר חכמה!

עם מערכת שכר מבית ריווחית תגישו דו”חות, תפיקו מסמכים, תשלמו משכורות, תבטחו ותנהלו את ההון האנושי ביעילות רבה יותר תוך חיסכון משמעותי בעלויות. מערכת השכר שלנו היא שותף אינטגרלי בניהול משאבי אנוש בעסקים וארגונים, היא משפרת ביצועים, מדויקת והיא הופכת תהליכי עבודה ידניים ומסורבלים, לממוחשבים, אוטומטיים ומהירים. ממשק ידידותי ונוח, יאפשר לכם להכין משכורות במהירות […]

28.04.2022

מהו דוח מאזן בוחן ומה חשיבותו?

דוח מאזן בוחן הוא כלי עבודה חשבונאי חשוב המאפשר להבין את מצב העסק ולאתר טעויות חשבוניות אפשריות במהלך הפעילות השוטפת של העסק. במאמר זה נבהיר את חשיבותו של דוח מאזן בוחן, מי עורך אותו, עבור מי הוא מיועד, ואילו סוגי דוחות מאזנים ניתן להפיק.

16.03.2022

תזרמו על זה: מהו דוח תזרים מזומנים? ומדוע הוא כה חשוב לבעלי עסקים?

מהו דוח תזרים מזומנים? מדוע הוא כל כך חשוב? מה המבנה שלו? ולמי הוא רלוונטי? – את התשובות לכל השאלות האלו תמצאו בשורות הבאות.

16.03.2022

ניכוי מס במקור – המדריך השלם

ניכוי מס במקור הוא מונח שגור, אולם נראה שלא כולם מבינים מהו ולשם מה הוא נולד. אז אם אתם נמנים על אנשים אלו דעו שאתם ממש לא לבד. עם זאת, אם אתם בעלי עסק – כדי שלא תצטרכו להסתובב בעולם ולו רגע אחד נוסף ללא הידע החשוב הזה הכנו את הכתבה הבאה.

16.03.2022

כיצד גילום מס הכנסה משפיע על השכר?

גילום מס הכנסה הוא מושג שכל אחד ואחת צריכים להכיר, כן, גם אתם, ואין זה משנה אם אתם מעסיקים או שכירים. גילום מס הכנסה פירושו שנטל תשלום מס ההכנסה של העובד מוטל על המעסיק, ואינו נגרע מהשכר של העובד.

16.03.2022

מהי חשבונית עצמית ומתי מפיקים חשבונית עצמית?

חשבונית עצמית היא מושג שמרבים להשתמש בו, אך יחד עם זאת עבור רבים מדובר במושג עמום ולא ברור. במאמר זה נענה על שאלות רבות הקשורות להפקת חשבונית עצמית החל ממה היא ההגדרה של חשבונית עצמית ועד לשאלה האם ניתן להפיק חשבונית עצמית דיגיטלית.

16.03.2022

איך פותחים עוסק מורשה?

פתיחת תיק עוסק מורשה מתחילה ברשויות המס, כרוכה בשכירת שירותיו של רואה חשבון או יועץ מס, דורשת דיווח קבוע למע”מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, וחשוב להבין היטב איך פותחים עוסק מורשה ומה הם חובותיו וזכויותיו של עוסק מורשה בישראל – כדי להצליח.

16.03.2022

הוצאה מוכרת – זכות שכל בעל עסק חייב להכיר

בעלי עסקים וחברות נדרשים לעמוד בלא מעט חובות: יש לדווח באופן קבוע לרשויות המס ולשלם מיסים, צריך לעבוד על פי תקנות וכללים חשבונאיים ואדמיניסטרטיביים, להגיש דוחות ועוד ועוד. אך לצד כל החובות האלו יש לבעלי עסקים גם כמה זכויות, אחת מהזכויות המרכזיות היא –  הוצאה מוכרת.

16.03.2022

הצהרת הון למס הכנסה – מדריך בגובה העיניים

במידה מסוימת הצהרת הון היא מעין בדיקת אמינות. ממש כשם שבחקירות, בסקרים או במחקרים מסוימים המתוחקר נשאל מספר פעמים אותה שאלה על מנת לבחון את העקביות ואת רמת האמינות שלו, כך הצהרת הון משמשת לבחינת אמינות הדיווחים השנתיים.

16.03.2022

שירות קופה ממוחשבת לעסק שחוסך לכם זמן וכסף

קופה ממוחשבת מבית ריווחית תשדרג את העסק שלכם ותעניק פתרון חכם וגמיש, המותאם באופן מדויק לצרכים העסקיים הייחודיים שלכם במחירים אטרקטיביים במיוחד.

16.03.2022

מהי חתימה אלקטרונית ומהו חוק חתימה אלקטרונית?

לא ברור אם על חוק חתימה אלקטרונית חתם המחוקק בחותמת הדיו הישנה או בחותמת אלקטרונית חדישה, מה שבטוח הוא שמאותו רגע מיוחד בשנת 2001, עת נכנס החוק לתוקף, האופן שבו אנחנו הישראלים עושים עסקים השתנה, ולטובה.

16.03.2022

גבייה מלקוחות בכלים נכונים ויעילים

גבייה מלקוחות זה הצד הפחות אטרקטיבי בניהול עסקים וחברות. גבייה דורשת זמן, השקעה, מאמץ והתמודדות עם לקוחות שמחמיצים תשלומים, דוחים תשלומים או שהחיובים שלהם חוזרים. גבייה זה לא כיף גדול אך כל עסק וחברה, בכל סדר גודל, ידרשו להתמודד עם לקוח חייב בשלב זה או אחר במחזור החיים של בית העסק.

16.03.2022

חופשי ומעושר? מדריך מקצועות חופשיים

בעלי עסקים הנכנסים תחת קטגוריית “מקצועות חופשיים” פחות חופשיים מכפי שהשם מרמז, והם לא באמת חופשיים יותר מעוסקים בעלי מעמד אחר ברשויות המס. למעשה, יש לפחות מגבלה אחת החלה על בעלי מקצועות חופשיים, שאינה חלה על עוסקים אחרים בישראל.

16.03.2022

ניהול כספים נכון בעסק

בין אם אתם מנהלים עסק שמוגדר כעוסק פטור ובין אם עסק שמוגדר כעוסק מורשה, הרי שרישום מדויק של ההוצאות וההכנסות בעסק מהווה אבן יסוד של ניהול כספים נכון בעסק.

16.03.2022

כיצד ליצור שיתופי פעולה עסקיים בצורה נכונה?

מה אם נאמר לכם שתחרות איננה גזרה משמיים? מה אם נחדש לכם שניתן להצמיח מתחרות זו שיתופי פעולה עסקיים מועילים ומוצלחים במיוחד שלא היו מתרחשים אלמלא התחרות? מה אם נאמר לכם ששיתופים עסקיים עשויים להוות אף יתרון תחרותי?

15.03.2022

ניהול קשרי לקוחות בעסק

כאשר לקוח פוטנציאלי מתעניין במוצר או שירות מסוים, הוא יחפש עליו את כל המידע הרלוונטי, יעשה סקר שוק ויבדוק לעומק לפני שבכלל יחשוב לבצע את הרכישה (לרוב). בשלב הזה, כל עסק שאותו אדם התעניין בשירותיו ו/או מוצריו, יפנה אליו ויחזר אחריו תוך שכנוע למה הוא כן ובתי עסק אחרים לא. כבר בשלב הזה מתחיל התהליך שנקרא “ניהול קשרי לקוחות”.

15.03.2022

רישיון לעסוק: חוק רישוי עסקים בישראל

חוק רישוי עסקים, תשכ”ח-1968 מסדיר אילו עסקים וחברות בישראל טעונים רישוי מטעם משרד הרישוי ותכליתו של חוק זה הוא להבטיח פעילות תקינה, בטוחה ונאותה של עסקים בישראל. חשוב להבין כי חוק רישוי עסקים אינו חל על כלל העסקים בישראל ורק עסקים המופיעים ב”צו רישוי עסקים” כפופים לו.

15.03.2022

מערכת ניהול משימות לעסק

מערכת ניהול משימות לעסק מאפשרת מעקב אחר הזמן ובמקביל היא גם חוסכת זמן. המערכת משמשת כלי יעיל, אמין ומהימן בידי בעלי עסקים שעוזר לעמוד בלוחות הזמנים. ואם מוסיפים לכך את העובדה שהמערכת ממוחשבת, אוטומטית ואינה דורשת מגע יד אדם, הרי שהיא גם מפנה המון זמן לבעלי עסקים ולעובדיהם.

15.03.2022

פתיחת חברה בע”מ במדינת ישראל צעד אחרי צעד

רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך פתיחת חברה בע”מ וקופצים ראש למים העמוקים, כדאי שתקראו את השורות הבאות. נסביר בשפה פשוטה ובגובה העיניים מהי חברה בע”מ? מה מייחד אותה ממעמד של עוסקים אחרים? נראה כיצד פותחים חברה בע”מ? אילו יתרונות וחסרונות יש בפתיחת חברה בע”מ? וגם איך סוגרים חברה בע”מ?

15.03.2022

כך תגבו את העסק שלכם באמצעות ניהול חשבונות בענן

יערה, בת 40 מאזור המרכז, היא בעלת חנות בוטיק לאופנה. עם פרוץ משבר הקורונה, נאלצה גם יערה לסגור את החנות שלה – כמו רבים אחרים. “למזלי, זמן קצר לפני כן, בניתי אתר מסחר לחנות – כך שהמכירות המשיכו באונליין, והפעילות לא נעצרה לגמרי”, היא מספרת. “בנוסף, מאחר שמערכת הניהול של העסק, כולל הנהלת חשבונות, היא בענן – יכולתי להמשיך לתפעל את העסק כמו בימי שגרה, לעקוב אחרי המכירות ולראות בכל רגע מה המצב”.

15.03.2022

תוכנה לניהול עסק (ERP)

תוכנת הנהלת החשבונות ריווחית הינה גם תוכנה לניהול עסק המספקת את כל הפתרונות הדרושים לניהול כולל של העסק שלכם. ריווחית היא תוכנה לניהול עסק הפופולרית בישראל אשר משווקת כבר כמעט שני עשורים ולה עשרות אלפי משתמשים פעילים.

15.03.2022

עברתם למכירות אונליין? תבחרו מערכת סליקה שתקצר לכם תהליכים

כמעט כל עסק מבין היום את חשיבות המכירה אונליין – מגמת הקניות ברשת רק עולה ותקופת הקורונה האיצה אותה אף יותר. כך תבחרו מערכת סליקה אוטומטית ואמינה שתדע להסתנכרן עם שאר הפעולות שמתרחשות עם כל מכירה ותגבה את הכל בענן

15.03.2022
Image

מה התחדש בגרסה

כפתור איזור אישי בתוך העסק – חידוש מנוי ללא המתנה לנציגים חלון חדש – ביטול הפקדה. עדכון מחירים מרוכז- הוספה של שינוי מחיר לפי ספק ושינוי נראות של חלון הידכון. חישוב אובליגו- יילקחו בחשבון גם ש’קים דחויים – ניתן לבחירה. יבוא נתונים מתוכנה זרה- היפוך לעברית ניתן יהיה לבצע גם על סוג קובץ חשבשבת מפורט. […]

28.03.2022
Image

Rivhit Repository

Root CA Public Key CRL Rivhit-Root-CA.cer Rivhit-Root-CA.crl Intermediate CA Public Key CRL Rivhit-Desktop-Intermediate-CA.cer Rivhit-Desktop-Intermediate-CA.crl Rivhit-Web-Intermediate-CA.cer Rivhit-Web-Intermediate-CA.crl

23.03.2022
Mask Group

צרו קשר

יש לכם שאלה? אנחנו כאן בשבילכם.
השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

Mask Group

    הודעתך נשלחה תודה

    ניצור איתך קשר בהקדם