הסדרי נגישות

חברת ריווחית פתרונות לניהול עסקים בע״מ נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

לשם כך בוצעו התאמות ,עודכן פלאגאין של AccessiBe המאפשר גישה נוחה לבעלי מוגבלויות ושירות לקוחות נגיש ניתן ליצור קשר טלפוני או באמצעות מייל לרכז נגישות ערן דנגוט
 בטלפון 03-746-6300 או במייל [email protected] בימים א’-ה’ 
בין השעות 08:00-16:00

קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:

o        דואר אלקטרוני: [email protected]

o       פניה באמצעות “צור קשר” באתר

הבהרה:

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר ככל האפשר וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות.

יש לציין כי, אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השירות הנגיש ביותר.

במידה ואותרה בעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח לקבל עדכון ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

אין קבלת קהל במשרדי החברה