מודול מס"ב - מרכז סליקה בנקאי

העברת תשלומים לספקים או חיוב לקוחות על פי הרשאה לחיוב חשבון בנק

לפרטים נוספים לחצו כאן
Mask Group-2
מודול מס"ב בריווחית (דסקטופ או אונליין) מאפשר לבצע את הפעולת הבאות:
  • גביית יתרות פתוחות מלקוחות - מודול מרכז סליקה בנקאי מאפשר לגבות יתרות פתוחות של לקוחות על בסיס חשבוניות שטרם שולמו. המודול מאפשר להפיק קבלה אוטומטית הנושאת חתימה דיגיטלית לאחר השידור למס"ב. מצריך חתימה של הרשאה לחיוב חשבון מצד הלקוח.
  • גביה מלקוחות באמצעות הוראות קבע - במודול מס"ב ניתן להגדיר מראש סכומים לגבייה מלקוחות עבור תקופה עתידית ובכל חודש לגבות את הסכומים ע"י הפקת קובץ חיובים למס"ב ושידורו. המודול מאפשר להפיק חשבוניות מס קבלה אוטומטיות לאחר השידור למס"ב. שימושי עבור בתי עסק הנותנים שירותים בריטנר חודשי או מבצעים פריסת תשלומים בהוראות קבע עבור לקוחותיהם.
  • תשלום לספקים - במודול מרכז סליקה בנקאי ניתן גם לבצע תשלום לספקים על בסיס חשבוניות שהתקבלו באופן מרוכז. בשלב הראשון קולטים את חשבוניות ההוצאה ולאחר מכן ניתן לבצע תשלומים באמצעות העברות ממס"ב לכל היתרות לתשלום.
img-cash-text
Cash-Register2

עלות מודול מרכז סליקה בנקאי

350 ש"ח לשנה + מע"מ

כולל חודש ניסיון חינם ללא התחייבות

מעוניניים לשמוע פרטים נוספים על מודול מס"ב - מרכז סליקה בנקאי

העברת תשלומים לספקים או חיוב לקוחות על פי הרשאה לחיוב חשבון בנק

לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן
image 213-2

מודול מס"ב בריווחית - מודול קטן המעניק יתרונות גדולים

מודול מס"ב הוא כל מה שבעלי חברות ועסקים, כמוכם, צריכים כדי ליהנות משטף תשלומים סדיר, קבוע ונטול דאגות. מודול מרכז סליקה בנקאית מבוסס על הרשאה לחיוב חשבון והוא מאפשר מחד, לחייב לקוחות בהוראות קבע או בריטיינרים קבועים, ומאידך, להעביר תשלומים לספקים, משכורות והפרשות בהוראה ישירה לבנק. מודול מס"ב, המשולב עם מערכת ניהול עסק והנהלת חשבונות באינטרנט, מאפשר אפוא לבעלי עסקים לאמץ פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ובד בבד להציע ללקוחות, לשותפים עסקיים, לספקים ולעובדים - מנעד רחב יותר ומגוון יותר של שיטות תשלום.

מודול מרכז סליקה בנקאי מאפשר ליהנות מאוטומציית תשלומים כוללת

מודול מרכז סליקה בנקאי יוצר אוטומציית תשלומים מקיפה וכוללת. לאחר שידור התשלום למס"ב ניתן להפיק קבלה/חשבונית מס באופן אוטומטי, הנושאת חתימה דיגיטלית מאומתת, ולאחר מכן העסקה מתעדכנת ומסתנכרנת בפקודת היומן ללא מגע יד אדם. כל זה מאפשר דיוק, מונע טעויות מיותרות, מקל על ביצוע התאמות בנקים, יוצר בהירות בתזרים, מגביר פרודוקטיביות ויעילות פיננסית, תורם לצמיחה ומפנה זמן רב לבעלי עסקים!

מה זה מס"ב? בקצרה

מה זה מס"ב? ובכן, נסביר בקטנה מה זה מס"ב, על קצה המזלג.
מס"ב זהו למעשה תאגיד סליקה בנקאי הפועל משנת 1982. תאגיד זה נמצא בבעלותם של הבנקים הגדולים בישראל (לאומי, פועלים, דיסקונט, בינלאומי ומזרחי) ומעניק שירותי חיובים, זיכויים והעברות תשלומים לבנקים בישראל ולקהל לקוחותיהם.
באמצעות מרכז סליקה בנקאי זה ניתן להעביר משכורות של עובדים, להפריש לחסכונות פנסיונים לשכירים ולעצמאיים, ניתן להעביר באמצעות מס"ב תשלומים לספקים ולחייב לקוחות בתשלומים חד פעמיים או קבועים.

מרכז סליקה בנקאית זה בעצם מציע תשתית טכנולוגית מאובטחת להעברת תשלומים מחשבונות בנק, ובנוסף, מרכז הסליקה הבנקאי אוגר נתונים ומידע וגם מעביר מידע הנוגע לתשלומים.

FAQ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ