אפליקציית ריווחית מסופונים לאנשי מכירות ושטח

הפתרון האולטימטיבי לניהול מכירות בשטח!

לחצו לקבלת 14 ימי התנסות חינם!
Mask Group-2

אפליקצית מסופון המתקדמת ביותר במחיר הטוב ביותר!

 • icon-video-list-1
  החתמת לקוח על גבי מסך הסמארטפון ושליחת המסמכים במייל / whatsapp
 • icon-video-list-2
  גביית לקוחות במקום על ידי מודול ICREDIT מבית ריווחית
 • icon-video-list-3
  אפליקציית ריווחית מסופונים עובדת ONLINE, ניתן לעבוד גם OFFLINE
 • icon-video-list-4
  אפליקציית ריווחית מסופונים מתחברת ישירות לתוכנת ריווחית אונליין
img-report-text-2

למה לבחור באפליקציית ריווחית מסופונים?

אפלייקצית מסופונים חוסכת טלפונים למשרד על מנת לבדוק מלאי, להפיק מסמכים, או לחייב לקוחות.

מתקדמים ועוברים לריווחית מסופונים
האפליקציה המתקדמת בשוק לאנשי שטח!

אפליקציית מסופון מקיפה ללא עלויות נוספות

 • אפליקציית מסופון ניתנת להורדה ישירות מ-Google Play
 • ריווחית מסופונים מסתנכרת ישירות לתוכנת הנהלת חשבונות ריווחית אונליין ומאפשרת ביצוע פעולות משרדיות דרך הסמארטפון
 • באפליקצית מסופון מעקב על הסוכנים, שעון נוכחות ומערכת הרשאות מתקדמת לכל מכשיר
 • בכל מסופון אפשרות לקליטת לקוחות חדשים ועדכון פרטי לקוחות קיימים
 • צפייה בכרטסת לקוחות וגיול חובות בזמן אמת
img-report-text-1

אפליקציית ריווחית מסופונים לאנשי מכירות ושטח

הפתרון האולטימטיבי לניהול מכירות בשטח!

לחצו כאן והירשמו לקבלת 14 יום ניסיון ללא עלות
image 213-2

עלות מסופון

998 ש"ח + מע"מ לשנה לרשיון / סמארטפון

 • עדכוני גרסה

 • שירות טלפוני

 • תמיכה טכנית

*לא כולל מנוי שנתי לתוכנת הנהלת חשבונות ריווחית אונליין

img-report-text-3

מסופון נייד לסוכני מכירות ושטח

בסביבה תחרותית של היום, מסופון יכול להעניק יתרון משמעותי לסוכני מכירות ולסוכני השטח הפועלים בזירה הקמעונאית המודרנית. מסופונים לוקחים את ניהול המכירות בנקודות המגע עם הלקוח לרמה חדשה לגמרי ומעניקים לסוכני השטח גמישות וניידות.

 מסופון נייד הוא אחד הכלים היעילים והחשובים ביותר בידי סוכני מכירות; הוא מכשיר קומפקטי, מעין מרכז שליטה העומד בחזית הטכנולוגיה ומעצים סוכני מכירות בשטח. מסופונים מהווים מעצמת ידע המעניקה לסוכנים גישה מלאה למגוון נתונים: לקטלוגים של מוצרים, למצב המלאי, למידע על לקוחות ולשפע של נתונים ומסמכים והם אף מאפשרים לחייב לקוחות בתשלומים.

מסופונים משפרים את חווית הלקוחות ומגדילים את היקף המכירות

כידוע, בעולם הקמעונאות בפרט והמסחר בכלל חווית הלקוח היא ערך עליון. מסופון נייד הוא כלי יקר ערך עבור סוכני מכירות, הוא מאפשר לסוכני השטח לא רק להיות פרודוקטיביים יותר אלא גם להגדיל את שביעות רצונם של הלקוחות, ובסופו של יום הוא תורם לסגירת יותר ויותר עסקאות. סוכני השטח יכולים לחפש במסופון תשובות ולהגיב מהר יותר לשאלות של לקוחות, ומאחר שמסופונים ניגשים למידע בזמן אמת - סוכני השטח יכולים לספק ללקוחות מידע אמין, עדכני ומדויק באשר לתמחור של מוצרים, זמינותם במלאי ועוד.

מסופון נייד נושא בתוכו את כל ארסנל המכירות, ממידע על היסטוריית הקניה ודפוסי רכישה של הלקוחות ועד עיבוד הזמנות וחיוב אשראי. מסופונים מציעים לאנשי מכירות תובנות חשובות הנוגעות להתנהגות ולהיסטוריה הרכישה הייחודיות של כל לקוח. תובנות אלו מאפשרות לסוכני המכירות בשטח לקבל החלטות מושכלות ומבוססות נתונים. בכוחם של מסופונים לשפר את אסטרטגיית המכירה, למקד את מאמצי השיווק בפריטים האטרקטיביים עבור כל לקוח, לענות על הצרכים והעדפות הספציפיות של הלקוחות, להתאים מוצרים, הנחות ומבצעים, להגביר את נאמנות הלקוחות ולמקסם את המכירות.

מסופונים מאפשרים אוטומציה של משימות שגרתיות ומייעלים את תהליכי התשלום והחיוב של הלקוחות. לא צריך להתעסק עם מזומנים, לא צריכים להסתמך על הנוכחות הפיזית של מנהל/ת החשבונות במשרדי החברה כדי לחייב את הלקוחות, מסופונים מקבלים כרטיסי אשראי ותומכים במגוון סוגי כרטיסים. אנשי המכירות יכולים להתאים לכל לקוח את סוג האשראי המועדף עליו וגם אין צורך "להתברבר" ולהיסחב עם פנקסי קבלות מנייר. ואם המסופונים מסונכרנים עם תוכנת הנהלת חשבונות, כל תהליך התשלום הופך אוטומטי וממוחשב, ללא מגע יד ולא שוכחים לשלוח קבלות וחשבוניות משום שעם קבלת התשלום מופקת ונשלחת חשבונית דיגיטלית, ומיד נרשמת פקודת התשלום ביומן הנהלת החשבונות העסקי.

מסופונים מאפשרים מכירה מכל מקום ובכל שעה

בעוד שיטות מכירה מסורתיות קובלות את סוכני המכירות למיקום מסוים, מסופונים מבית ריווחית הם ניידים ומשחררים את סוכני השטח ממיקום גיאוגרפי מסוים. ניתן לעבד הזמנות, מידע ותשלומים תוך כדי תנועה מכל מקום ובכל שעה – באתרי הלקוחות, בתערוכות, בעבודה מרחוק או בחנויות.

מסופון מאפשר מגוון פונקציות עבודה בממשק יחיד ואחיד

כשעובדים עם מסופון נייד לא צריכים ניירת מסורבלת, לזכור לסחוב עטים ופנקסים, יש פחות משימות מנהלתיות, וסוכני השטח יכולים להתמקד במה שהם עושים הכי טוב - במכירות.

מסופון נייד הוא כמו רואה חשבון, אנליסט מכירות ומנהל מחסן ומלאי מסור במקום אחד. מסופונים משלבים בממשק יחיד ואחיד מגוון רחב של פונקציות חשובות: ניהול מלאי, ניהול קשרי לקוחות ועיבוד תשלומים – הכול במכשיר אחד. סוכני מכירות ושטח לא צריכים לעבור ממכשיר אחד למכשיר אחר או להכיר פלטפורמות שונות, הכול נוח, מרוכז, ידידותי ומקל על זרימת העבודה. מסופון הוא כלי חיוני לאנשי מכירות. הוא מפחית שגיאות, מגביר יעילות ומספקת תובנות חשובות. מסופונים הם החברים הכי טובים של אנשי מכירות, הם שותפים שקטים ונוחים שעובדים ללא הרף ומבטיחים שהעסקאות יהיו חלקות, מדויקות, רווחיות ומהירות.

FAQ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ