קופה רושמת מאפשרת שליטה בעסק מכל מקום ובכל זמן

29.05.2022

קופה רושמת מאפשרת לחייב לקוחות ולעבד עסקאות במהירות רבה יותר, היא משפרת את הדיוק ומונעת מהתורים בקופות מלהצטבר. קופה רושמת ממוחשבת בנקודות מכירה (POS – Point Of Sales) תורמת להעצמת חוויית הקניה הכוללת של הלקוחות, ולצד חיסכון בזמן ובכסף – שילוב קופה רושמת בנקודות מכירה מקנה לבעלי עסקים, כמותכם, שליטה טובה יותר בניהול העסק כולו.
קופה רושמת דיגיטלית היא הרבה יותר מסתם קופה עם מגירת מזומנים. היא מביאה לידי ביטוי את חזית הטכנולוגיה ומשלבת בתוכה הן תוכנה מתקדמת והן חומרה רבת עוצמה – שיחדיו מאפשרות לבצע מגוון פעולות עסקיות וקבלת כל צורות התשלום המודרניות.
קופה רושמת מתאימה לעסקים קטנים ואינטימיים עם נקודת מכירה אחת או שתיים, וכן לחברות, ארגונים ועסקים גדולים הזקוקים למספר רב של נקודות מכירה. קופה רושמת ממוחשבת מתממשקת בפשטות ובקלות עם המשרד ויוצרת סנכרון מדויק ובזמן אמת בין נקודות המכירה לבין המשרד. כמו כן, מאחר שניתן לחבר לקופה רושמת גם לתוכנת הנהלת חשבונות ולמערכת סליקת אשראי נהנים ממשק אחיד ואינטואיטיבי לניהול כל היבטי העסק.

שדרגו את העסק שלכם!!!

  קופה רושמת תעביר אתכם מניהול הישרדותי לניהול מיטבי

  קופה רושמת מבוססת נקודות מכירה מוסיפה מגוון רחב של אפשרויות לקופה המסורתית והוותיקה ומאפשרת התאמה טובה יותר לצרכי העסק. קופה רושמת ממוחשבת עושה כל מה שקופה רגילה עושה ועוד הרבה יותר מזה. כשהיא מצוידת בממשק מגע ידידותית ונוח, קצב העבודה המוגבר שומר על התורים בקופה קצרים ולא פחות חשוב מכך – קופה רושמת ממוחשבת תעביר אתכם מניהול הישרדותי לניהול מיטבי.

  קופה רושמת מתקדמת מבצעת ניתוחים מורכבים, מספקת תובנות עסקיות חשובות והיא מאפשרת:
  • חישוב אוטומטי של עמלות וטיפים לעובדים.
  • דיווחי קופה מפורטים.
  • חישוב אוטומטי של הנחות, תוכניות נאמנות, קופונים, מועדוני לקוחות ומבצעים.
  • ניתוח ביצועי מוצרים/שירותים.
  • ניהול מלאי.
  • דוחות ומדדי מכירה.
  • אינטגרציה קלה עם חנויות מסחר אלקטרוניות.
  • ועוד
  כאשר את הקופה הרושמת הממוחשבת ניתן להפעיל ב-2 מצבים:
  • מודול קופה רושמת – מודול זה כולל ממשק ידידותי, תמיכה במסך מגע וכן תמיכה במגירת כסף ומדפסת תרמית.
  • מודול מדפסת תרמית ומגירת כסף – מודול זה כולל קופה רושמת רגילה.

  קופה רושמת שלוקחת את העסק שלכם קדימה

  קופה רושמת ממוחשבת היא קלה לתפעול – אין צורך בידע טכני כדי לתפעל קופה רושמת. היא ידידותית, אינטואיטיבית וקלה לשימוש ותפעול.
  קופה רושמת היא מודולרית – ניתן להוסיף למודול קופה רושמת מגוון פיצ’רים ולהתאים אותה לצרכי כל עסק וחברה. אפשר לרכוש רק את מודול קופה רושמת או לרכוש חבילה מלאה הכוללת את כל הציוד הנלווה, לרבות: מכשיר קורא כרטיסי אשראי, קורא ברקוד Bluetooth אלחוטי או רגיל ומדפסת קופה.
  קופה רושמת מסתנכרנת עם שאר מערכות העסק – ניתן לסנכרן בין קופה רושמת לבין מערכות אחרות לניהול העסק, לרבות: תוכנת ניהול עסק ומערכת הנהלת חשבונות בקלות ובמהירות.
  קופה רושמת מספקת הגנה ומעניקה ראש שקט לבעלי עסקים – קופות רושמות מאובטחות היטב על פי סטנדרטים מחמירים ותודות למנגנון ייחודי היא גם מונעת גניבת כספים מקופות העסק.
  מרגע ההתקנה, קופות רושמות ממוחשבות הופכות לחלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית השוטפת. היא מספקת מענה מושלם המותאם באופן אישי לעסק שלכם בעלות נמוכה ומאפשרת לשלוט בעסק שלכם מכל מקום ובכל זמן, ללא כל צורך בנוכחות פיזית. אז אל תוותרו על ההזדמנות להתפתח ולצמוח, ואל תפספסו הזדמנות לקחת את העסק שלכם קדימה.

  שדרגו את העסק שלכם!!!

   Mask Group

   צרו קשר

   יש לכם שאלה? אנחנו כאן בשבילכם.
   השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

   Mask Group

    הודעתך נשלחה תודה

    ניצור איתך קשר בהקדם