ריווחית שכר – תוכנת השכר המשתלמת בישראל

הצטרפו עכשיו לחודש ללא עלות הכוללים תמיכה והעברת נתונים

לא משנה אם אתם יועצי מס, רואי חשבון או בעלי עסק - בריווחית שכר אנחנו מודעים לקשיים במעבר לתוכנת שכר חדשה, לכן – אצלנו תקבלו העברת נתונים ללא עלות

הורידו לחודש ניסיון חינם!
img-payslip-hero

הצטרפו לאלפי הלקוחות המרוצים שנהנים מהקלות והפשטות שבמערכת שכר אוטומטית

"תוכנת שכר מקצועית עם ממשק נוח פשוט, השירות אדיב וקשוב מאוד לצרכי הלקוח וכל פנייה שלי מטופלת כבר באותו היום. בנוסף, קיימות פונקציות נוספות שאין במערכות אחרות: הצגת דוחות, ממשקים וכו'. תוכנת ריווחית שכר מעניקה חודש התנסות בחינם, בגרסה המלאה! כך שניתן להתנסות ללא כל התחייבות, להעביר נתוני מעסיקים ועובדים בקלות ויעילות.
אני ממליץ מאוד על תוכנת ריווחית שכר, היא פשוטה, נוחה, המחיר אטרקטיבי מאוד והשרות מצוין!"

לוגו

אלי בן חמו,

יועץ מס ובודק שכר מוסמך

ממשק פשוט המאפשר לך להכין את השכר בקלות ובמהירות

תוכנת שכר ממוחשבת היא הדרך הטובה והיעילה ביותר לניהול השכר בחברה. היא הופכת את תהליכי העבודה לפשוטים, מאורגנים, ומהירים. תוכנת שכר איכותית ומודולרית יכולה לחולל שינוי אמיתי בחברה. מערכת השכר של ריווחית נוחה, ברורה וקלה לתפעול ומתאימה לצרכי הארגון.

בריווחית שכר ניתן לשלוח דוחות לביטוח לאומי, לבצע העברות שכר לבנקים ע"י מ.ס.ב, להפיק מסמכים כגון: דוחות 102 למס הכנסה וביטוח לאומי, 106, 126, כרטיס 101 לעובד, דוח עלות שכר העובד, דוחות לבנקים, פקודת משכורת להנהלת חשבונות, דוחות לחברות ביטוח ועוד

img-payslip-text

תוכנת שכר במחיר האטרקטיבי בארץ הכולל

חודש ניסיון חינם!

מחיר התוכנה הינו 1600 ₪ + מע"מ לשנה

תוכנת ריווחית שכר מגיעה עם עדכוני גרסה ושירות לקוחות על ידי חשבי שכר

  • icon-includes-1 ללא הגבלה על כמות משתמשים
  • icon-includes-2 ללא הגבלה על כמות חברות
  • icon-includes-4 ללא הגבלת מספר תלושים
img-payslip-text-1

תוכנת שכר מבית ריווחית

תוכנה לחישוב שכר ולהפקת תלושי שכר

 

לא נמאס לכם לבזבז אינספור שעות על חישובי שכר ידניים ומייגעים מדי חודש? להזין ידנית את נתוני הנוכחות של כלל העובדים, לנכות מיסים והפרשות, להקליד, למחוק ולקוות שאין שגיאות?

הגיע הזמן לנופף לשלום לכאב הראש הכרוך בניהול שכר ידני, ולהתחבר אל תוכנת שכר ידידותית, משתלמת וחדשנית מבית ריווחית.

תוכנת שכר מבית ריווחית ניתנת להתאמה אישית בהתאם לדרישות השכר הייחודיות שלכם, היא מאפשרת דיוק, טומנת בחובה שפע של פיצ'רים שיהפכו את חייכם להרבה יותר קלים ומפנה זמן להתרכז בדברים שבאמת חשובים.

תוכנת שכר מבית ריווחית מתעדכנת בקביעות על מנת להבטיח תאימות לתקנות ולחוקי המס העדכניים ביותר, היא מפיקה תלושי שכר, מעבירה את שכר העובדים דרך מ.ס.ב, מחוללת דו"חות לבנקים, לרשויות המס, לחב' ביטוח ועוד והיא מתממשקת בקלות עם תוכנות הנהלת חשבונות ועם מגוון תוכנות ניהול עסק אחרות.

עם תוכנת שכר מתקדמת מבית ריווחית יש לכם ראש שקט. דוחות מפורטים יעניקו לכם תובנות חשובות ויאפשרו לכם לקבל החלטות חשבונאיות ועסקיות מושכלות. יתרה מכך, עם תוכנת שכר חכמה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהעובדים יקבלו את שכרם המדויק בזמן, ללא טעויות אנוש ובלי עיכובים מיותרים. תוכנת שכר של ריווחית מתאימה לעסקים וחברות בכל סדר גודל, מעסקים קטנים ועד עסקים גדולים, וצוות התמיכה שלנו, המונה חשבי שכר מיומנים, מקצועיים ואדיבים, ישמח לעמוד לשירותכם, להסביר, להבהיר ולתמוך גם ובמיוחד בימי המשכורות העמוסים.

FAQ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ

תשובה: גש לתיקיית download ותחפש את הקובץ